Akce pro děti

Rok 2023 odstartujeme s KARNEVALY, tentokrát se ponesou v tématu „POD HVĚZDAMI“. Děti se tedy mohou těšit na noční oblohu plnou hvězd, soutěže a hry motivované tímto tématem a samozřejmě na jednorožce oblečené ve hvězdném kostýmu. 

V dubnu si děti užijí ČARODĚJNÝ REJ, kde se můžou vyřádit jak se starými, tak ale i s moderními čarodějnicemi. Naučí se i nějakému kouzlu a pořádně si zatancují.

Od května do září se budeme věnovat DĚTSKÝM DNŮM, které jsou mixem tance, soutěží a her. V případě, že pořádáte pohádkový les, naši hvězdní jednorožci mohou být na posledním stanovišti, kde na děti čeká odměna v podobě tance 🙂 Taktéž je možné tanečky využít na zkrácení doby čekání ve frontě na vypuštění do lesa.

Říjen a listopad je ideální čas na HALLOWEEN – jak venku nebo uvnitř. Děti se budou trochu bát, pořádně si zatančí a o soutěž ani hru nebudou taktéž ochuzeny. I zde je možnost mít tanečky jako odměnu za absolvování lampionového průvodu.

Listopad a prosinec patří MIKULÁŠSKÉ/VÁNOČNÍ/ZIMNÍ show, záleží v jakém termínu a duchu byste tuto akci chtěli pojmout – není problém povolat Mikuláše s andělem a čerty, nebo se plně věnovat jen Vánocům, či se vžít do ladovské zimy a pořádně si vychutnat zimní hrátky.

Každý program se dá upravit, nebráníme se žádným tématům 🙂 Vždy se snažíme si s dětmi pořádně zatancovat a zablbnout a následně si s nimi zahrát hru či zasoutěžit.