Děti jsou radost a my milujeme tu radost prožívat s nimi. Tvoříme dětské akce pro rodiny, školky, školy, firmy, obce apod. Program přizpůsobíme vašemu přání. S dětmi tančíme, dovádíme, hrajeme a soutěžíme.

Tancování s Káťou

Tento balíček obsahuje 60 minut/30 minut s pořádnou dávkou tancování a dovádění na nejrůznější písničky. Pokud pořádáte nějakou akci/výročí/slavnost a rádi byste potěšili i dětské publikum je toto ten nejvhodnější balíček. Děti se učí rytmizaci, pohybu a hlavně se pořádně vydovádí. Na přání je možné program a kostým připravit v určitém tématu. Písničky a seznam skladeb je možné dodat na flash disku či přehrát z vlastního notebooku. Animátorka se dostaví v dostatečném časovém předstihu kvůli přípravě a informování s pořadatelem. Doprava není započítána v ceně – 12 Kč/km.

Animační program na dopoledne

Vlastníte hotel nebo resort, či pořádáte tábor a plánujete udělat zábavné dopoledne/odpoledne/večer a to tak, aby si to užili i ti nejmenší? Tento balíček obsahuje 2-3 hodiny plné tancování s dětmi, různé hry a soutěže přizpůsobené věku. Pro děti jsou přichystané odměny za soutěže. Program je možné udělat v jakémkoliv stylu, případně kostýmech, venku i uvnitř. Doprava do 50 km od Rakovníka a vlastní aparatura jsou zahrnuty v ceně. Animátorka se dostaví v dostatečném časovém předstihu. 

Narozeninový animační program

Chcete pro děti připravit skvělý zážitek a nezapomenutelnou oslavu? I tady vám dokážeme pomoci. Tento balíček obsahuje 1,5 h plné dovádění a tančení, soutěžení a hraní nejrůznějších her přizpůsobené věku dětí. Pro děti jsou přichystané odměny za soutěže a pro oslavence malý balíček. Animátorka disponuje vlastní aparaturou a dostaví se s dostatečným časovým předstihem. Je možné program přizpůsobit vnitřním i vnějším prostorám. Doporučujeme naplánovat začátek animačního programu půl hodinu po té co přijdou vaši hosté. Taktéž je vhodné blahopřání + dort nechat na končící část programu, kdy se děti už mohou naplno věnovat darovaným hračkám. V ceně NENÍ zahrnuta doprava. Animační program doporučujeme pro věk 4+.

Tematické akce

Karneval • Dětský den • Halloween párty • Mikulášská nadílka • Vánoční párty

Děti milují se převlékat a hrát si na někoho jiného. Tak proč jim to neumožnit? Nabízíme nejen klasické karnevaly, ale také halloweenské, vánoční, velikonoční, čarodějnické párty nebo jinak zaměřené dětské dny. Karneval či program na dětský den trvá přibližně dvě hodiny, kdy v první části děti především dovádějí, tancují a vybíjí energii. Druhá polovina akce je zaměřena na jednotlivé soutěže a společné hry. Pro děti jsou přichystané odměny za soutěže, zpívání a všelijaké blbnutí.  Karnevalem/dětským dnem může provádět více animátorek – záleží na plánovaném počtu dětí. Doprava do 50 km od Rakovníka je zdarma.

Zažijte neobyčejný karneval

Šipkovaná

Chcete dětem dopřát ojedinělý zážitek, ale nemáte doma dostatečné místo? Šipkovaná je pro ně ta pravá volba. Pro děti je přichystaná cesta plná rozmanitých úkolů zaměřených především na pohyblivost, logiku, kreativitu a paměť. Cesta trvá přibližně 3 hodiny, záleží na povaze terénu a hlavně rychlosti dětí.  Úkoly jsou přizpůsobené věku, ale i pohlaví. Cena zahrnuje veškeré rekvizity, úkoly, ale také odměny. Je možné na konec zařadit hledání pokladu.

Dětský koutek

Plánujete akci/trh/veletrh/přehlídku a rádi byste nějaké místo přichystali pro děti? Nabízíme vám dětský koutek. Koutek může obsahovat malou skluzavku či houpačku, kruhy, kuželky, soutěže, omalovánky, křížovky a pokud je akce určena ven, je možné přichystat dětem úkoly v celém areálu. Rekvizity a odměny jsou započítány v ceně. Doprava zahrnuta není. Po domluvě je možné zapojit i tancování. 

Svatební animační program

Plánujete svatbu, víte, že tam bude hodně dětí a máte strach, že si vaši svatební hosté neužijí váš velký den tolik, jak byste vy chtěli? Animáček je ideální volba, jak děti zabavit a zároveň je mít stále poblíž. 3 hodiny plné zábavy, her, tance, soutěží, 2 animátory, rekvizity na hry, sladkosti za soutěže.

Loučení s předškoláky/vítání prvňáčků

Hurá do školy! Dopřejte budoucím prvňáčkům nezapomenutelné rozloučení se školkou. My vám pro ně připravíme takový mini maturitní ples. Moderaci celé besídky, červený koberec, šerpování/stužkování budoucích prvňáčků a na konci pořádnou dávku taneční zábavy. Je také možné celou akci ozvláštnit naším bublinkovačem či obdarovat děti balónky s heliem.

Nezapomenutelné rozloučení se školkou

Animátorky nepřebírají plnou právní odpovědnost za děti. Objednáním programu souhlasíte s podmínkami.